AUDI CHRISTMAS MASTERS - NEJVĚTŠÍ DÁREK SI ODNESLA PETRA

V neděli 13. prosince 2009 se konal třetí závod série Elite Tour - Audi Christmas Masters. Na programu byly čtyři soutěže, jejichž vrcholem byl Jezdecký poker na počáteční úrovni 130 cm. Soutěž byla určena pouze pro 7 kvalifikovaných jezdců z vybraných soutěží Elite Tour. Vítězkou se stala Petra Skřivanová - Odyssea, která jako jediná absolvovala první i druhé kolo bez penalizace. Na druhém místě skončili ex-equo Jiří Luža - Land Rebel S /JS Schneider/, Matunová - Rapsody, Jiří Skřivan - Kalisto a Mirka Skřivanová - Mary Ann /oba Stáj Manon/. Šesté místo patřilo Janu Štětinovi na Tangelo S. Petra tak vrátila pánům porážku z předchozí soutěže :-) 

Jezdeckému pokeru předcházela soutěž st. S", pouze tři jezdci postoupili s nulou ze základního kola do finále, kde svůj výsledek opět zopakovali. Po porovnání časů se stal vítězným jezdec JS Schneider - Jiří Luža s Land Rebel, následovaný Jiřím Skřivanem s Kalisto a Petrou Skřivanovou na Odyssee /Stáj Manon/. Na 4. místě byla s jedním shozením /v nejrychlejším čase/ dekorovaná Mirka Skřivanová s Mary Ann.

Vloženo 13.12.2009 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz