Jarní prázdniny s výukou jízdy na koni - v termínech se rádi přizpůsobíme vaší oblasti

 JARNÍ PRÁZDNINY S VÝUKOU JÍZDY NA KONI

        + možnost startu na veřejném tréninku

7 dní, 9 výukových lekcí. Pobyt je určený pro začínající i pokročilé jezdce od 8 - 18 let. Pobyt bude navazovat na únorový pobyt - opět bude zaměřen na sed jezdce. Sed bude procvičován v základních chodech a také ve spojení se sedem na skocích v malých gymnastických řadách.  Celotýdenní přátelská soutěž o ceny. 

TERMÍNY POBYTU LETOS NECHÁME NA VÁS, RÁDI SE PŘIZPŮSOBÍME VAŠÍ OBLASTI . POUZE V TERMÍNU 12.- 18. BŘEZNA 2012 POBYTY NEBUDOU MOŽNÉ.

Ubytování:  2 - 4 lůžkové pokoje s koupelnou a WC. Lůžkoviny patří k výbavě pokoje. 

Strava: domácí strava 5 x denně, pitný režim, ovoce, teplé obědy i večeře.

Jízda na koni:  9 výukových lekcí, kurz je zaměřen na intenzivní práci s jezdci – zdokonalení sedu, působení jezdce na koně, základy drezurního a parkurového ježdění.

 Teoretické lekce:  1 x denně bude hravou formou probíhat teoretické vzdělávání dětí, březnové téma: zdraví koně - nemoci, úrazy, krmení, bezpečnost koní.

Další aktivity: navštívíme nový plavecký bazén v Litomyšli a nebudou chybět ani sportovní a společenské hry či společné vaření :-)

Co s sebou: oblečení na teplo i na zimu, plavky, hygienické potřeby, přezůvky, ručník, gumáky, pláštěnku, psací potřeby, zápisník, hrnek na čaj… Jezdeckou přilbu, pokud máte, tak bezpečnostní jezdeckou vestu, rajtky nebo vhodné kalhoty na ježdění, perka nebo tenisky s hladkou podrážkou, chapsy nebo jezdecké boty.  Kartičku pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.

Bezpečnost: výcvik dětí probíhá na vybraných školních koní, kteří jsou zkušení, klidní, trpěliví a dobře jezditelní. Jízda na koni probíhá vždy pod dohledem cvičitele, v jezdecké přilbě, bezpečnostní vestě a v sedle s bezpečnostními třmeny.  

Pojištění dětí:  pokud nemá dítě sjednané úrazové pojištění, doporučujeme na dobu pobytu dítě připojistit.

Cena jezdeckého kurzu:   6 400,- Kč

Případný start na veřejném tréninku, který není započítán do základní částky, je v ceně 500,- Kč, s vlastním koněm se platí pouze startovné 170,- Kč.

Slevy: pro klienty, kteří se k nám vrací, je poskytnuta věrnostní sleva 3%. Při slevě 3 % je cena 6 208,-Kč. Úplní začátečníci, sourozenci a děti do 10 let 5 % sleva tj. 6 080,- Kč.

 Cena zahrnuje: jezdecký výcvik s kvalifikovanými cvičiteli, ubytování v penzionu, vyváženou stravu, pobyt s celodenním dozorem, organizovaný program, využití jezdeckého areálu. Účastníci kurzů nejsou v žádném případě využíváni k fyzické práci.

Platební podmínky: Každý pobyt musí být uhrazen minimálně 14 dní před nástupem. V případě využití slevy nás informujte.  

Nástup: Příjezd: neděle do 10 hodin, odjezd:  sobota ve 14 hodin.

Ustájení vlastního koně:  50,- Kč. Ustájení je zajištěno ve venkovních turnajových boxech, včetně steliva a sena. V ceně pobytu je navíc jedna individuální lekce a při dvoufázovém tréninku zapůjčení našeho koně.

Kontakt: Miroslava Skřivanová, mobil 606 836 449, manon@wo.cz, www.stajmanon.cz

Vloženo 17.2.2012 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz