MIKULÁŠSKÁ VESELICE

V sobotu 29. listopadu 2008 byla pro děti i dospělé v kryté hale na Suché připravena na zakončení dětské jezdecké sezóny již tradiční ZIMNÍ VESELICE V MASKÁCH. Mikulášský rej se nesl v duchu netradičních soutěží v roztomilé společnostičertů, Milulášů, andělů a různých pohádkových postav. Krásným zakončením byla pro všechny děti i dospělé večerní Milulášská besídka s nadílkou.

Princezna Terezka Lipavská a vedle Nancy /JK Sloupnice/ se stala prvním vítězem v zapeklité Jízdě zručnosti, před Pipi Dlouhou Punčochou Zuzkou Lammelovou s Miss /JK Hřebčín Suchá/ a čerticí Anetkou Jasanovskou na Roxaně /JK Vysoké Mýto/.

Prvenství v parkurové soutěži do 50 cm společně s cenou za nejlepší masku si odnesla vodnice Pavla Benešová s Roxanou /JK Vysoké Mýto/, stříbrnou příčku získala Johanka Edlmanová s Nickem, jako Mikuláš /JK Hřebčín Suchá/ opět před P. Benešovou, tentokrát v sedle Idiana.

Poslední soutěž byla určena pro rodinné dvojice, nejlépe si vedli Zoro Mstitel Lucinka Šrámková na pony Monty se svým bratrem "bezdomovcem" Ondřejem, oba předvedli šikovnost a rychlost při zdolávání netradičních ůkolů, které pobavily nejenom diváky, ale i samotné účastníky.

FOTO JAN KAMENÍK - VÍCE NA WWW.FOTOKAMENIK.COM

Vloženo 1.12.2008 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz