Zveme Vás na tradiční zimní pobyt s výukou jízdy na koni

ZIMNÍ PRÁZDNINY S VÝUKOU JÍZDY NA KONI
26. - 30. PROSINCE 2013
+ možnost startu na skokovém veřejném tréninku
5 dní, 7 lekcí. Pobyt je určený pro začínající a pokročilé jezdce od 8 - 18 let.

Cíl tréninku: celkové zlepšení spolupráce a harmonie mezi jezdcem a koně, práce na uvolnění a prostupnosti koně, zlepšování sedu jezdce. Příprava základní drezurní úlohy a tréninkového parkuru.

Ubytování: 2 - 4 lůžkové pokoje s koupelnou a WC. Lůžkoviny patří k výbavě pokoje.
Strava: celodenní stravování v restauraci s letní terasou  5 x denně, pitný režim, ovoce, teplé obědy i večeře - domácí strava.
Jízda na koni: 7 výukových lekcí, kurz je zaměřen na intenzivní práci s jezdci.
Teoretické lekce: 1 x denně, příprava na ZZVJ
Další aktivity: v sobotu odpoledne pojedeme po ježdění do krytého bazénu a pokud zbude čas, určitě ho vyplníme sportovními nebo společenskými hrami 
Co s sebou: oblečení na teplo i na zimu, plavky, hygienické potřeby, přezůvky, ručník, gumáky, pláštěnku, psací potřeby, zápisník, hrnek na čaj… Jezdeckou přilbu, pokud máte, tak bezpečnostní jezdeckou vestu, rajtky nebo vhodné kalhoty na ježdění, perka nebo tenisky s hladkou podrážkou, chapsy nebo jezdecké boty.  Kartičku pojišťovny, potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.
Bezpečnost: výcvik dětí probíhá na vybraných školních koních, kteří jsou zkušení, klidní, trpěliví a dobře jezditelní. Jízda na koni probíhá vždy pod dohledem cvičitele, v jezdecké přilbě, bezpečnostní vestě a v sedle s bezpečnostními třmeny.
Pojištění dětí: pokud nemá dítě sjednané úrazové pojištění, doporučujeme na dobu pobytu dítě připojistit.
Cena jezdeckého kurzu: 4 480,- Kč
Případný start na veřejném tréninku, který není započítán do základní částky, je v ceně 500,- Kč, s vlastním koněm se platí pouze startovné 170,- Kč.
Slevy: pro klienty, kteří se k nám vrací, je poskytnuta věrnostní sleva 3%. Při slevě 3 % je cena 4 350,- Kč. Úplní začátečníci, sourozenci a děti do 10 let 5 % sleva tj. 4 250,- Kč.
Cena zahrnuje: jezdecký výcvik s kvalifikovanými cvičiteli, ubytování v penzionu, vyváženou stravu, pobyt s celodenním dozorem, organizovaný program, vstupné do bazénu a dopravu. Účastníci kurzů nejsou v žádném případě využíváni k fyzické práci.
Platební podmínky: každý pobyt musí být uhrazen minimálně 14 dní před nástupem. V případě využití slevy nás informujte.
Nástup: čtvrtek do 15 hodin, odjezd: pondělí ve 14 hodin.
Ustájení vlastního koně: je v ceně pobytu


Vloženo 12.12.2013 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz