Zveme Vás o víkendu na Podzimní závody, které jsou zároveň i mistrovstvím VČO

V druhé polovině září se v Suché u Litomyšle budou konat Podzimní jezdecké závody a Oblastní mistrovství Východočeské oblasti v kategoriích mladí jezdci, ženy, senioři, družstva a pony. Během dvoudenních závodů se uskuteční celkem 12 soutěží a budou rozdány cenné kovy v mistrovských soutěžích.

Sobotní program zahájí Hobby soutěž, parkur do 80cm na limitovaný čas. Následovat bude parkur stupně „Z“, třetí soutěž bude již mistrovská – a to parkur stupně „ZL“ MVČO družstva I. Kolo. Dále dle rozpisu parkur stupně „L**“ MVČO žen, parkur stupně „S**“ MVČO mladých jezdců a finišovat se bude parkurem stupně „S**“ MVČO seniorů. Všechny mistrovské soutěže se pojedou zároveň jako otevřené.

Nedělní dopoledne bude patřit pony jezdcům. První soutěží bude Pony handicap „ZP“, následně pony handicap „ZP“ MVČO pony pro děti 8-12 let. Třetí soutěží bude Pony handicap „ZLP“ MVČO pony pro děti 13-16 let. Čtvrtou soutěží bude parkur stupně „Z“, na který bude navazovat parkur stupně „ZL“ druhé kolo MVČO družstev. Poslední soutěží nedělního odpoledne bude Parkur s handicapem „L*“ a L**“.

Čeká nás bohatý sportovní program. Těšíme se na Vaši účast!

Vloženo 17.9.2018 ... zpět

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz