Penzion Jízdárna Suchá

•  ubytování v příjemném prostředí

•  klub s letní terasou

•  jezdecká škola - celoroční provoz

•  společenské a firemní akce

•  nekuřácké prostředí

Penzion Jízdárna Suchá se nachází v klidném prostředí 3 km od Litomyšle, pro zákazníky to není daleko, jak do města, tak na různé výlety. V místě je možné využít nabídky jezdecké školy.

Penzion Jízdárna Suchá nabízí kvalitní ubytování za příjemné ceny ve 2 - 4 lůžkových pokojích s vlastní koupelnou a WC, kapacita ubytování je 24 lůžek. Pokoje i restaurace jsou nekuřácké. Úklid a výměna prádla dle dohody. Možnost nechat si vyprat a vyžehlit prádlo.

Cena ubytování:

Dvoulůžkový pokoj s TV 560,- Kč os/noc

Trojlůžkový pokoj s TV 560,- Kč os/noc

Pokoje řešené patrovými postelemi 460,- Kč os/noc

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu

Domácím mazlíčkům vstup povolen - za poplatek 150,-Kč/noc malý pes, 300,-Kč/noc střední a velký pes

Rezervace ubytování: penzionsucha@email.cz

 

Celková kapacita klubu je 40 míst. V nekuřáckém prostředí s letní terasou je možnost rychlého občerstvení - teplá i studená kuchyně, včetně snídaní. Z restaurace je výhled na venkovní kolbiště i do kryté haly. Možnost uspořádání společenských akcí - oslavy, firemní školení a kurzy. Lokalita nabízí nepřeberné množství kulturního a sportovního vyžití - vhodné pro aktivní dovolenou. Rádi Vám poradíme, kam za kulturou, sportem a zábavou.

 

TURISTICKÉ AKTIVITY

Výhodou oblasti litomyšlska je množství velmi zajímavých pamětihodností a přírodních krás na malém území. K nejznámějším místům oblasti patří historická města s řadou významných architektonických památek, jako je zámek v Litomyšli (UNESCO), Moravské Třebové, Nových Hradech nebo hrad Svojanov. Pro aktivní odpočinek je zde pestrá nabídka značených turistických stezek a cyklostezek, zejména v oblasti přírodní rezervace Toulovcovy Maštale s pískovcovými útvary a rozhlednami. Můžete také navštívit Kozlovskou chatu s rozhlednou, motokárový okruh ve Vysokém Mýtě, lanové centrum v České Třebové, dětský Pinguin park v Přívratě /trampolíny, dětská autíčka, pro zkušené jízda na motokárách po sjezdovce/ minigolf, bowling, různá koupaliště či využít nevšedních aktivit jako je létání, horolezectví a sportovní rybolov. I milovníci kulturních zážitků si zde přijdou na své při návštěvě nejrůznějších akcí a zejména hudebních festivalů. V zimním období je v blízkosti lyžařský areál, vyhlášené běžkařské tratě a v Litomyšli je nyní nově otevřen krytý bazén. V místě jezdecká škola.

Využijte nabídky Jezdecké školy aneb nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu!

 

Jezdecká škola

•   moderní jezdecký areál, krytá hala, venkovní kolbiště

•   jezdecká škola pro začínající i pokročilé jezdce

víkendové pobyty, jezdecké kurzy

•   jezdecké závody, veřejné tréninky, skoková soustředění

•   jezdecké hry pro děti, jezdecké prázdninové kurzy

•   možnost ustájení vlastního koně

•   skokový výcvik, základy drezurního a voltižního ježdění

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz