Služby

USTÁJENÍ A TRÉNINK KONÍ

Boxové ustájení, denní trénink vedený dle individuality koně. Kompletní servis pro koně - profesionální přístup, vyvážené krmení, zajištění kování a veterinární péče. Dle dohody účast na závodech.

DLOUHODOBÝ TRÉNINKOVÝ POBYT

Ustájení koní v boxech, včetně místování, krmení a využívání tréninkových prostor. Možnost spolupráce při výcvikových lekcích. Cena 8 000,- Kč/měsíc/box bez DPH.

Tréninkové prostory v areálu Jízdárny Suchá:

Venkovní písková jízdárna 25 x 60 m včetně skokového materiálu.

Venkovní kolbiště 60 x 70 m s moderním pískovým povrchem s geotextilií, stálý tréninkový parkur.

Moderní krytá jezdecké hala 23 x 60 m s osvětlením, kvalitním povrchem a skokovým materiálem.

JEZDECKÁ ŠKOLA

Celoroční provoz, pro začínající i pokročilé jezdce od 7 až do pokročilého věku. Začínajícím jezdcům nabízíme důsledný základní výcvik na lonži, pro pokročilejší jezdce je výcvik určen ve skupině nebo je možné využít individuálních lekcí. Pro zkušené jezdce jsou možné starty v široké nabídce drezurních a skokových soutěžích, jezdce připravavujeme i na ZZVJ. Nabízíme možnost účasti na skokových a drezurních soustředěních.

Jednorázově: začátečníci na lonži 450,- Kč/30 minut. Základní výcvik ve skupině 450,- Kč/60 minut. Individuální lekce: 800,- Kč / 60 minut, 600,- Kč / 45 minut.

Jezdecký kurz 10-ti lekcí: 4 300,- Kč.

Při pravidelné sportovní činnosti poskytujeme zvýhodněné cenové podmínky.

Vícedenní pobyty s intenzivní výukou na koni - pro začínající i pokročilé jezdce, možnost i s vlastním koněm. Kompletní nabídku najdete v sekci Jezdecké pobyty. K velmi oblíbeným patří i Prázdninové týdenní kurzy viz sekce Prázdninové kurzy.

PRODEJ KONÍ S KVALITNÍ PRŮPRAVOU

Nabídku koní k prodeji najdete v sekci Koně na prodej

PRONAJÍMÁNÍ KONÍ

Koně si lze pronajmout: dlouhodobě, na jednotlivé hodiny, na soustředění, včetně možnosti následného odkoupení.

PRONÁJEM HALY ČI KOLBIŠTĚ NA TRÉNINK

Můžete přijet se svými koňmi i trenérem a pracovat v jiném prostředí. Můžete využít i našeho tréninku. Pronájem haly nebo venkovního kolbiště je v ceně 300,- Kč/hod/kůň. Při svícení v hale 400,- Kč/hodina/kůň.

PRONÁJEM HALY ČI KOLBIŠTĚ NA VAŠI AKCI

Pronájem kolbiště na akce - kolbiště s novým moderním povrchem, novým překážkovým materiálem, včetně zdi a imitace vodního příkopu.

PRONÁJEM PARKURU NA VAŠE JEZDECKÉ AKCE

Pronájem kompletního parkuru na Vaše akce - 11 nových moderních překážek včetně zdi a imitace vodního příkopu.

PRODEJ GEOTEXTILIE PRO VAŠE JÍZDÁRNY

Kvalitní povrch jízdárny si již těžko dokážeme představit bez geotextilie. Radikálně řeší zpevnění a vlhkost povrchu, minimalizuje závlahu, podporuje pohyb a šetří koně. Vhodná do hal i na venkovní jízdárny. Cenově úsporná verze.

•  PRANÍ STÁJOVÝCH DEK A PODSEDLOVÝCH DEČEK

Přijímáme na praní zimní deky, cena 400,- Kč/kus. Jarní, letní a odpocovací fleecové deky, cena 300,- Kč/kus. Podsedlové dečky, beránky, cena 150,- Kč/kus.

•  PŘEPRAVA KONÍ

 

 

 

 

Jiří Skřivan, Prokešova 912, 570 01 Litomyšl • tel: +420 602 451 918, fax: +420 461 613 220, e-mail: manon@wo.cz, web: www.stajmanon.cz